fbpx

Instruktorzy

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną, doświadczoną w pracy z dziećmi i seniorami kadrę trenerską. Charakteryzujemy się: odpowiedzialnością, zaangażowaniem i kreatywnością w prowadzeniu zajęć, dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz budowaniem dobrych relacji z podopiecznymi.
Posiadamy licencje instruktorskie Polskiego Związku Karate a także wykształcenie kierunkowe ( absolwenci AWF KATOWICE). Wysokie umiejętności trenerskie zostały docenione w postaci nominacji Krzysztofa Habraszki na trenera kadry narodowej seniorów w latach 2018 – 2020. Pozostali instruktorzy na bieżąco biorą udział w seminariach szkoleniowych oraz zgrupowaniach podnoszących ich kwalifikacje. Współpracujemy również z innymi klubami na terenie Polski w ramach wymiany wiedzy i doświadczeń trenerskich.

Krzysztof Habraszka

absolwent Politechniki Śląskiej, Instruktor Karate Kyokushin, wychowanek i zawodnik TKS Karate Tarnowskie Góry gdzie pod okiem shihana Bogdana Lubosa zdobywałem każdego koloru medale na MP, ME oraz M Ameryk w kategoriach -80kg, -90kg, + 90kg. Często nazywany najlepszym zawodowcem w amatorskim sporcie. Jak to kiedyś powiedział o mnie Pan Zydorowicz „… ma dynamit w nogach..”. Ciągle na obrotach ale już tylko dla przyjemności, zdobytym doświadczeniem na międzynarodowych matach i obozach chciałbym podzielić się z innymi stąd pomysł założenia klubu. Ogromnie lubię wyzwania zarówno w sporcie jak i w życiu, szczególnie jeśli chodzi o walkę z maszketami tu walka trwa nieprzerwanie od lat z różnym bilansem.

Dobrosława Habraszka

absolwentka katowickiej AWF. Ciągle poszukująca i odkrywająca nowe pasje sportowe. Instruktor jazdy konnej, instruktor odnowy biologicznej, trener lekkiej atletyki. Od lat spędzająca czas na leczeniu siniaków po zawodach sportowych kumie karate Kyokushin :). Medalistka MŚ, ME oraz MP. Co lubię najbardziej: łyk zimnej Coca Coli po treningu, w którym dałeś z siebie wszystko, smaki i zapachy nowych miejsc podczas podróży, pochwały najbardziej wymagającego trenera czyli KrzyśKa :), komfort kiedy komfort kiedy nasze dzieci w weekend śpią dłużej niż do 8 rano :)

Katarzyna Habraszka - Jurczenko

Absolwentka AWF Katowice na kierunku Turystyka i rekreacja. Instruktor rekreacji o specjalizacji pływanie i aerobic.
Zawodniczka TKS Karate Tarnowskie Góry, medalistka MP i innych międzynarodowych zawodów. W karate wciągnęli mnie bracia jak miałam 15 lat, pojechałam na obóz i tak już zostałam na lata (w końcu udało mi się bronić przed nimi bardziej skutecznie niż dotychczas ;) ). Ponadto uwielbiam "podróże w ogórze" tj. VW T3 z 88 r., eksplorując nieodkryte dotąd miejsca :)

Monika Podora

Monika Podora- absolwentka katowickiej AWF. Najlepszy przykład, że w małym ciele może kryć się wielki duch i dziki wojownik. Medalistka ME, MP, uczestniczka MŚ. Ma stałe miejsce w kadrze narodowej. Miłośniczka rękodzieła artystycznego, którego sama jest twórcą oraz regionalnych wyrobów spożywczych. Podróżniczka, kibic triatlonu J