fbpx

Karate w Przedszkolu

Sensei Dobrusia już od dłuższego czasu prowadzi zajęcia również w przedszkolu więcej o tym przedsięwzięciu możecie dowiedzieć się przechodząc pod ten link

Obóz letni Muszyna 2019

Dla niektórych jeden obóz to aż nad to a dla niektórych to zdecydowania za mało zatem obóz nr 2 Muszyna 

Egzamin letni 06-2019

Kolejna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności gratulacje dla wszystkich zdających. 

Wesołych świat Wielkanocnych 2019

Najweselszych, najbardziej mokrych, najsłodszych, najbardziej przetrenowanych i w ogóle naj naj naj życzy Zarząd Klubu 

Kobierzyce cup 2019

Na mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju Karate Kobierzyce Cup 2019 brązowe medale dla naszego klubu zdobyli Marcelina Kontny oraz Jakub Jaros.

Czytaj dalej

Obóz zimowy 2019

Najlepszy czas podczas ferii zimowych spędzamy na obozach zimowych my się nigdy nie nudzimy nie wierzysz? Dołącz do nas zapraszamy ! 

Wigilia klubowa 2018

Kolejny wspaniały rok razem z Wami. Rok pozytywnych emocji na macie i poza nią. Niesamowitej energii, nowych pomysłów , inspiracji oraz poczucia, że z taką ekipą można przenosić góry i konie kraść oraz kąpać się w basenie w grudniu :) :) OSU !!! Dziękujemy ! Wesołych Świąt !

Turniej Mikołajkowy 2018

Coroczny Turniej Mikołajkowy naszego klubu to doskonały czas na spędzenie aktywnie wolnego czasu w gronie najbliższych a przy okazji można sprawdzić się w konkurencjach kata i kumite. 

Czytaj dalej

Sztafetowy Maraton Miast i Gmin

Nie samym karate człowiek żyje, nasi senpai nie boją się wyzwań i dlatego chętnie biorą udział w każdej sportowej imprezie takich jak np. Sztafetowy Maraton Miast i Gmin 

Czytaj dalej

Karate na Szpilkach

Bardzo nam miło poinformować, że od października zostanie powołana nowa grupa Karate na Szpilkach. 

Czytaj dalej

Puchar Europy Szolnok Cup 2018

Na rozegranym w ten weekend Pucharze Europy w Szolnok Monika Podora zdobyła po 3 bardzo ciekawych walkach 3 miejsce. Gratulacje. 

Sezon 2019/2020

Zajęcia karate to powrót do tradycji, pracy nad sobą, opanowania czyli tego na co w dzisiejszych czasach mamy mało czasu.

Czytaj dalej

Obóz letni PFKS Katowice 2019

Obóz letni PFKS zawsze niesie ze sobą wiele dobrego. Tym razem głównym instruktorem obozu był sensei Valeri Dimitrov 19 krotny mistrz Europy oraz shihan Yasuharu Fujihara 7 dan i Tsutomu Murayama 3 dan

Czytaj dalej

Obóz letni Istebna 2019

Latem również najlepiej bawimy się na obozie, miniobozie jeśli ktoś chce sprawdzić jak to jest z Hajime spędzić kilka dni poza domem zapraszamy do wspólnej zabawy. 

Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży 2019

Śląska Liga karate to cykl zawodów z myślą o dzieciach z pasją. Za to zaangażowanie dziękujemy wszystkim klubom oraz zawodnikom, które gościły w ten weekend w Radzionkowie.

Mistrzostwa Europy Wilno 2019

Pomimo dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego i świetnej formy Monika wraca z ME w Wilnie bez medalu. Kolejne zawody już za tydzień czyli wagowe MP.

Black belt seminar

Mnóstwo karate w najlepszym wydaniu kihon kata jeszcze raz duch karate. Świetne seminarium dla czarnych pasów za rok znów tam wrócimy! 

Carpathia Cup 2019

Z Carpathi Cup wracamy z trzema srebrnymi medalami oraz cennym doświadczeniem: Marceliny Kontny,Kasi Czernik i Kuby Jarosa. 

Czytaj dalej

Egzamin na stopnie kyu 12-2018

Oprócz samego treningu ważne jest też sprawdzanie swoich umiejętności podczas egzaminu powodzenia dla wszystkich. 

Seminarium w Radomiu

W miniony weekend sensei Krzysiek miał przyjemność, poprowadzić seminarium, którego tematem były techniki walki oraz wymiana doświadczeń związanych z kumite. Czekamy na rewizytę. OSU!

Mistrzostwa Polski Open 2018

Nasza ekipa Hajime zadebiutowała na Mistrzostwach Polski Juniorów w Tarnowskich Górach. Pomimo bardzo dobrej postawy i wyrównanych walk Ania, Kasia Czernik oraz Leon Stasiak odpadli w walkach eliminacyjnych. 

Seminarium Mistrzów Karate

Seminarium Karate z najlepszymi trenerami i zawodnikami w Katowicach. W dniu 15 września odbyło się w Katowicach seminarium karate (kihon, kata, kumite), w którym nasz sensei Krzysiek był jednym z prowadzących.

Czytaj dalej

Sezon 2018/2019

Serdecznie wszystkich zapraszamy na kolejny sezon z HabraszkaDojo. W zakładce Grafik można znaleźć aktualny plan zajęć. Do zobaczenia w dojo. 

 

Kobierzyce CUP 2018

Kolejny świetny występ w wykonaniu naszych zawodników w składzie: Agata,Kasia,Ania Czernik oraz jedyny rodzynek Jan Jaros.

Czytaj dalej

Obóz letni Istebna 2018

Mamy zaszczyt po raz kolejny zaprosić wszystkich naszych uczestników oraz sympatyków na Klubowy Obóz Letni Istebna 2018

Czytaj dalej

Złota Monika

W dniu 17 lutego odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin, które są jednocześnie Turniejem Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy.

Czytaj dalej

Nowy czarny pas w Hajime

Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka Monika Podora na międzynarodowym zgrupowaniu w Dojo Stara Wieś zdała egzamin na stopień mistrzowski 1 DAN. Gratulujemy.